Kule Vinç Tabela

Kule Vinç Tabelaları İnşaat sektöründe kullanılan yüksek kapasiteli vinçlerin üzerine yapılan tabela modelleridir.Kule vinçlerin yüksekliği yatay ve dikey platformların bulunduğu alanlar üzerine Işıklı,ışıksız Kutu harfler ile yapılan tabelalar dikkat çekiciliği ile önem sağlamaktadır.

İnşaat sektörünün son yıllarda hızla gelişmesi ile birlikte, şantiyelerde çalışan mevcut kule vinçlerin üzerine tabela ve reklam panoları ihtiyacı doğdu. Kule vinçlerin uzak mesafelerden görünebilmesi sebebi ile son yıllarda inşaat firmaları mevcut proje logosu veya kendi şirket logolarının kule vinç üzerinde sergilemek istemektedir.

Kule vinçlerin üzerine asılacak reklam panolarının mutlaka vincin modeline uygun üretici firmanın belirlemiş olduğu ölçülerde olması gerekmektedir.Kule Vinç Tabelası imalat ve montajı mutlaka ehil reklam firmaları tarafından üretilmelidir.Tabela zemininde hava sirkülasyonu için negatif alan Uzak mesafelerden okunabilmesi için yeterli harf aralığı Gökyüzü ile contrast renk seçimi çok önemlidir.

Yedimavi Reklam Kule vinç Reklam Panoları üretimi ve montajı konusunda bizzat kule vinç firmaları ile birlikte kule vinçler için üretimi yapılacak olan tabelalara standart getiren Türkiye’nin En Önemli Açık Hava reklamcılık firmasıdır. Kule Vinç Tabela‘larımızda Güvenlik, Sağlamlık, Estetik, Hızlı Pratik Montaj ve Demontaj, Depolama ve Nakliye Kolaylığı Standarttır.